Grafikeys • Hizmetler

Web Tasarım

Grafik Tasarım, Web Tasarım, E-Ticaret, Dijital Medya, Sosyal Medya, Baskı & Promosyon ve birçok hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Karmaşıklıktan uzak, modern, anlaşılabilir, göz yormayan, kurumsal kimliğinize uygun web siteleri hazırlıyoruz. Hız konusundaki problemleri en aza indirirken güvenlik sistemlerimizi bütün sitelerimize ekliyoruz. Arama motorlarına uygun şekilde hazırlanan web sitelerimizde aranır ve bulanabilir olmanızda destek sağlıyoruz. Responsive, mobil uyumlu tasarım ve yazılım hizmetlerimiz ile bütün cihazlarda sağlıklı bir şekilde online olacaksınız.

 

Araştırma sürecimizden sonra web tasarım ve geliştirme sürecine başlıyoruz. Size en uygun altyapıyı seçip, uygulamaya geçmeye başlıyoruz, başta mobil olmak üzere ekran testlerimizi ve deneyim testlerimizi yapıyoruz. Güvenlik, performans ve optimizasyon maddeleri üzerine çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Sizin rahatça kullanabileceğiniz yönetim panelleri size sunuyor ve işimiz satış sonrası destek olarak devam ediyor.